Suplementy

Jak działa spalacz tłuszczu Yohimbine Palmas?

yohimbine palmas

PRO NUTRITION Yohimbine 10mg to specjalistyczny suplement diety wspomagający odchudzanie. Szczególną skuteczność wykazuje w zwalczaniu tzw. tkanki opornej, która gromadzi się w obszarach takich jak: uda, pośladki czy biodra i trudno ją zredukować przy pomocy standardowych ćwiczeń czy diety. W opakowaniu znajduje się 100 tabletek, które należy zażywać zgodnie z zaleceniami producenta, najczęściej jedną kapsułkę przed treningiem. 

Jakie zalety wykazuje yohimbine palmas?

Jako suplement diety yohimbine palmas wykorzystywany jest w celach odchudzających, ponieważ przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej, zwłaszcza z miejsc opornych- zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Stanowi nowoczesny produkt przyspieszający proces odchudzania i zwiększający jego efektywność. Dodatkowym, pozytywnym skutkiem ubocznym działania preparatu jest poprawa libido. Ponadto przyczynia się do wzrostu czystej energii, a jednocześnie zmniejsza apetyt. W przypadku osób trenujących powoduje również lepsze efekty, ponieważ zagęszcza mięśnie i wpływa na widoczną ich rzeźbę, zwiększając masę mięśniową. Suplement diety yohimbine palmas poprawia również  wydolność organizmu, a nawet wpływa na niektóre funkcje poznawcze, w tym przede wszystkim: pamięć i koncentrację.

yohimbine palmas

Jakie działanie wykazuje yohimbine palmas?

Preparat yohimbine palmas dostępny tutaj, w kapsułkach zawiera Yohimbine HCL, czyli substancję o skutecznych właściwościach odchudzających. Co więcej, skutecznie radzi sobie także z opornymi obszarami, w tym takimi jak: dolne partie grzbietu (tzw. „boczki”), dolne partie brzucha, uda czy pośladki. Działanie preparatu polega na hamowaniu umiejscowionych w tkance tłuszczowej receptorów niepodatnych na spalanie, które następnie ulegają lipolizie bez problemu. Specjaliści wskazują, że kapsułki należy przyjmować na czczo lub podczas posiłków niezawierających węglowodanów, ponieważ insulina może spowalniać lub nawet uniemożliwiać poprawne działanie preparatu. Kapsułkę najlepiej tez przyjmować bezpośrednio przed treningiem.