Mensil Max – szybko działające i łatwe w stosowaniu tabletki na potencję

Tabletki na potencję pomagają milionom mężczyzn na całym świecie w prowadzeniu satysfakcjonującego życia seksualnego. Nowość na polskim rynku – Mensil Max bez recepty – oferuje skuteczne działanie i jest łatwy w stosowaniu dzięki formie tabletek do żucia.

Jak działa lek Mensil Max?


Mensil Max to lek na potencję dostępny w aptekach, który zawiera sildenafil w dawce 50 mg. Przeznaczony jest dla mężczyzn doświadczających zaburzeń erekcji.

Lek umożliwia uzyskanie i utrzymanie wzwodu, ponieważ prowadzi on do zwiększonego napływu krwi do penisa. Do pojawienia się wzwodu konieczna jest stymulacja seksualna.

Tabletki Mensil Max zawierają najwyższą możliwą dawkę sildenafilu dostępną bez recepty i przeznaczone są dla mężczyzn, u których niższa dawka 25 mg była niewystarczająco silna.

Lek Mensil Max – sposób użycia


Jedną tabletkę leku Mensil Max należy zastosować przed stosunkiem seksualnym. Pierwsze efekty jej zażycia widoczne są po około 12 minutach. Efekt działania utrzymuje się do 5 godzin.

Tabletki przeznaczone są do rozgryzania oraz do żucia i nie wymagają popijania wodą. Mają przyjemny smak miętowy. Dzięki temu są bardzo dyskretne w stosowaniu i polecane są dla mężczyzn, którzy chcieliby zachować w tajemnicy zażywanie leku na potencję.

Dokładne informacje dotyczące stosowania leku Mensil Max oraz przeciwwskazań znajdują się w dołączonej do niego ulotce.

Gdzie można kupić tabletki Mensil Max?


Tabletki na potencję Mensil Max są oferowane w aptekach działających stacjonarnie oraz w aptekach internetowych. Do zakupu nie jest potrzebna recepta.