Mieszadła magnetyczne wielostanowiskowe

Magnetic stirrer

Hitem na rynku sprzedaży urządzeń laboratoryjnych stały się w ostatnim czasie mieszadła magnetyczne, które posiadają wiele stanowisk. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne i niezwykle praktyczne z punktu widzenia laboranta, który na danym urządzeniu pasuje. Mieszadła magnetyczne mogą jednocześnie wykonywać kilka prac naraz, dzięki czemu wydajność takiego chrapania zmiękcza się wielokrotnie.

Mieszadła magnetyczne wielostanowiskowe dostępnym na rynku

Obecnie sprzedaży internetowej można znaleźć mieszadła wielostanowiskowe, które posiadają wiele fajnych, uprawniających pracą elementów. Jednym z nich są kompresory wielostanowiskowe, jakie mają połączyć różnego rodzaju substancje na jednym poziomie mieszania. Pojawiły się także na rynku mieszadła magnetyczne, w których poszczególne części stanową mieszania mogą być rozdzielane lub kategoryzowanie na różnych poziomach. Taki sprzęt zwiększa poziom pracy i usprawnia Jola wielu płaszczyznach.

Samo mieszadło magnetyczne wielostanowiskowe jest tylko nieznacznie droższe od dostępnych mieszadeł analogowe. Dlatego warto zastanowić się, czy opłaca się zakupić takiego urządzenia, jeśli zamierzamy wykonywać kilka prac laboratoryjnych, używając jednego sprzętu.

Koszty zakupu mieszadła magnetycznego wielostanowiskowego

Wiele firm na rynku prowadzi sprzedaż tego typu urządzeń zarówno w wersjach podstawowych, jak i z dodatkowym wyposażeniem. Jeśli zamierzamy dokładnie analizować rynek, zwracajmy uwagę na to, czy nasze mieszadło magnetyczne wielostanowiskowe posiada dodatkowe wyposażenie, które może usprawniać naszą pracę wy laboratorium.