Nasza oferta mebli laboratoryjnych

meble medyczne

Jesteśmy dumni, że dostarczamy najlepsze w kraju laboratoria przemysłowe, farmaceutyczne i edukacyjne. Oprócz kompletnych systemów ław, produkujemy, dostarczamy i montujemy wysokiej jakości meble magazynowe i podblatowe, w tym regały i stanowiska do mycia awaryjnego. Nasze kompleksowe podejście gwarantuje, że meble laboratoryjne zostaną zainstalowane na czas, zgodnie z budżetem i przy minimalnych zakłóceniach.

Jeśli nie masz pewności, jak najlepiej wykorzystać istniejącą lub nową lokalizację, nasz zespół może przygotować projekt laboratorium spełniający Twoje wymagania, w tym wszystkie powiązane prace budowlane i usługi. Możesz również odwiedzić nasz salon wystawowy, w którym omówimy wszystkie dostępne opcje, w tym rozwiązania dostosowane do potrzeb Twoich laboratoriów.

Produkcja na światowym poziomie w naszej fabryce

Wszystkie nasze meble laboratoryjne są produkowane w naszej własnej fabryce w Polsce. Pracując w Polsce, Europie i na całym świecie możesz być bezpieczny, wiedząc, że masz do czynienia z profesjonalnym i doświadczonym dostawcą mebli laboratoryjnych.

Idealny projekt pasujący do Twojego laboratorium

Rozumiemy rygory i wymagania stawiane pracowitym laboratoriom i zaprojektowaliśmy naszą gamę mebli tak, aby idealnie spełniały te potrzeby. Możesz też być bezpieczny, wiedząc, że jeśli nie znajdziesz gotowego produktu

Wyjątkowa jakość mebli laboratoryjnych

meble medyczne

Korzystając z najnowszych pakietów projektowych AutoCAD oraz nowoczesnych metod produkcji jesteśmy w stanie wyprodukować bardzo wysokiej jakości meble laboratoryjne.