Stopery do uszu- tajna broń, której nie wahają się użyć osoby walczące z bezsennością.

Bezsenność to stan, w którym człowieka drażni niemal wszystko. Nie może zasnąć, bo słyszy tykanie zegara, ujadanie psów z ulicy czy kapiący kran. Na szczęście są sprawdzone sposoby na pokonanie braku ospałości.

Jak można z nią wygrać naturalnymi metodami?

Bezsenność można pokonać, wykonując przed snem ćwiczenia fizyczne. Gdy organizm się porządnie zmęczy, to jest większa szansa, że szybciej zapragnie wylądować w objęciach Morfeusza. Sprawdzonymi sposobami są też wypicie szklanki gorącego mleka, gorąca kąpiel czy liczenie baranów. W ostateczności można również nastawić transmisję telewizyjną i funkcję wyłączania telewizora i liczyć na to, że z nudów i wyczerpania uda nam się zasnąć.

A co gdy te metody zawiodą?

Wtedy przydadzą się stopery do uszu. Dzięki nim nasz roztrojony organizm się trochę wyciszy i nieco zwolni obroty, a to ułatwi zasypianie. Zaletą i cudowną właściwością stoperów do uszu jest to, że wyciszają one naprawdę ogromny hałas. Toteż petardy sylwestrowe czy bliskość nadjeżdżającego pociągu, czy samolotu nie będzie nam straszna.

W bezsenności przecież wszystko rozbija się o to, iż nieospały człowiek jest nadwrażliwy na bodźce dźwiękowe i przez nie nie może w ogóle się wyspać ani porządnie wypocząć. Stopery do uszu całkowicie rozwiązują te kwestie i sprawiają, że nieszczęśnik już nie myśli o nieprzespanej nocy. Te maleńkie zatyczki do uszu są nawet skuteczniejsze niż leki czy muzyka nastrojowa, bo rozwiązują problem braku snu raz, a dobrze.