Tabletki na potencję

tabletki na erekcje

Środki na potencję to grupa preparatów przeznaczonych dla mężczyzn, którzy mają problemy z osiągnięciem pełnej i/lub trwałej erekcji, a tym samym nie są zadowoleni ze swojego życia seksualnego. Niezadowolenie z tej sfery życia wpływa negatywnie na zdrowie psychiczne mężczyzny powodując u niego spadek pewności siebie, obniżenie samooceny oraz frustrację. Niekiedy zauważa się nawet pogorszenie relacji z partnerką, która po pewnym czasie może unikać zbliżeń. 

Dla kogo tabletki na potencję?

Problemy z potencją dotyczą coraz szerszego grona mężczyzn, nie tylko w starszym wieku. Mogą wynikać z wielu przyczyn, np. niskiej samooceny, palenia papierosów, nadużywania alkoholu, złej diety, braku aktywności fizycznej, nadmiaru stresu w życiu czy problemów z relacjami międzyludzkimi. Takie czynniki dotyczą mężczyzn bez względu na wiek, status społeczny czy ogólne zdrowie. Problemy z osiągnięciem wzwodu często towarzyszą niektórym chorobom ogólnoustrojowym, np. cukrzycy lub nadciśnieniu tętniczemu. Tabletki na potencję będą więc skutecznym rozwiązaniem dla każdego mężczyzny, który z różnych powodów nie może osiągnąć pełnego wzwodu lub erekcja nie utrzymuje się wystarczająco długo. W przypadku obecności chorób ogólnoustrojowych lub przewlekłego przyjmowania leków przez zastosowaniem środków na potencję warto skonsultować się z lekarzem.

tabletki na erekcje

Jak działają tabletki na erekcję bez recepty?

Tabletki na erekcję dostępne bez recepty poprawiają wzwód i gotowość seksualną na drodze pozytywnego wpływu na układ krążenia. Wskutek ich przyjmowania drożność naczyń krwionośnych wzrasta, do ciał jamistych penisa napływa więcej krwi, a to właśnie ona odpowiada za jego twardość. Oczywiście konieczne jest naturalne podniecenie, ponieważ omawiane środki nie są afrodyzjakami, a jedynie wspomagają osiągnięcie wzwodu podczas podniecenia seksualnego.