Test na narkotyki z apteki

TEST NA OBECNOŚĆ NARKOTYKÓW Z APTEKI

Testy takie ujawniają, czy dana osoba zażyła narkotyk. Nie wykazują jaka dawka została zażyta albo, czy dana osoba jest uzależniona. To, czy narkotyk zostanie wykryty zależy od rodzaju testu i jego metabolizacji w organizmie. Testy kupione w aptece wykrywają takie substancje, jak:
– kokaina (wykrywalna od 24 do 48 godzin po jej zażyciu)
– morfina (wykrywalna od 7 do 72 godzin od jej zażycia)
– amfetamina (wykrywalna od 4 do 72 godzin po jej zażyciu)
– THC (w jego skład wchodzi marihuana i haszysz), wykrywalne w ślinie do 72 godzin po ich zażyciu, a w moczu już po 1 godzinie.
Testy takie są bardzo pomocne dla rodziców, którzy podejrzewają, że ich dziecko zażywa narkotyki. Są one proste w obsłudze i na dodatek skuteczne. Dostępne są one w naszym kraju, a ich ceny wahają od 7 do 50 zł. Niestety testy na narkotyki nie wykrywają dopalaczy. Trzeba kupić osobny test przeznaczony właśnie do ich wykrywania. Takie testy wykrywają najpopularniejsze na rynku, między innymi:
– mefedron
– metkytynon
– MDMA
– oraz te podobnie działające do marihuany.
Dopalacze są teraz bardzo popularne dlatego jeśli chcemy mieć pewność co zażyła dana osoba, to powinno się przeprowadzić oba testy: narkotykowy i na dopalacze.

JAK DZIAŁAJĄ?


Metoda wykrywania narkotyków i dopalaczy polega na łączeniu się przeciwciała z białkowym antygenem. Jeśli w badanej próbce będzie się znajdował dopalacz to wtedy białkowy antygen się połączy z przeciwciałami, a na teście pokaże się linia. Jeśli po aplikacji na płytce testu pojawi się linia oznacza to, ze test prawidłowo zadziałał. Produkt dostępny na: https://www.aptekagalen.pl/multi-test-szybki-test-wykrywajacy-6-narkotykow-amfetamine-marihuane-haszysz-morfine-heroine-i-kokaine-1szt