Trompetol: skład, działanie, skutki stosowania

W ostatnich latach ogromną popularność zyskała maść konopna CBD Trompetol. Jest to nic innego, jak połączenie wiedzy na temat właściwości zdrowotnych konopi wraz z nowoczesnością. Innymi słowy, maść jest mieszanką oliwy z oliwek, tłoczonego na zimno oleju konopijnego oraz olejków eterycznych. Produkt ten błędnie uważany jest za niebezpieczny, jednakże – co najważniejsze – jest legalny i nie wywołuje jakichkolwiek skutków ubocznych. 

Skutki stosowania Trompetolu

Maść Trompetol charakteryzuje się przede wszystkim intensywnym nawilżeniem oraz doskonałym natłuszczeniem skóry. Oprócz tego, produkt ten poprawia ogólną kondycję skóry. Co ważne, maść można również stosować na skórę wrażliwą i skłonną do reakcji alergicznych.

Zawarte w niej składniki odżywcze łagodzą stany zapalne oraz podrażnienia. Co więcej, regulują również mikrokrążenie skórne i perfekcyjnie regenerują naskórek.

Trompetol najczęściej jest stosowany do między innymi łagodzenia objawów:
– hemoroidów;
– żylaków;
– alergii skórnych;
– ugryzień owadów;
– egzemy;
– łuszczycy;
– świądu.

Skład maści Trompetol

Skład Trompetolu jest w pełni naturalny. Wśród niego znaleźć można między innymi:
– wazelinę medyczną;
– ekstrakt z konopi siewnej;
– oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia;
– olej z nasion konopi siewnej;
– olejki eteryczne: mięta pieprzowa, lawendowa oraz cytrynowy. 

Produkt Trompetol nie zawiera jakichkolwiek silikonów, SLS, SLES, parabenów, zapachów ani sztucznych barwników, a także składników pochodzenia zwierzęcego.

Produkty Trompetol dostępne w ofercie KonopnySklep