Wysokojakościowe suplementy firmy Swanson

Suplementy diety firmy Swanson są wytwarzane na bazie najwyższej jakości surowców o wysokiej czystości. Firma stawia na najwyższą możliwą jakość w przystępnej cenie.

W ofercie firmy można znaleźć między innymi jagody Acai, chelat żelaza czy olej z ogórecznika.

Jak to się zaczęło?

Firma została stworzona przez mężczyznę, który pragnął zapewnić całemu światu dobre zdrowie oraz kondycję fizyczną. Doskonale rozumiał, co oznacza niemoc, bowiem swoją wędrówkę przez zdrowe odżywianie rozpoczął gdy postępujący artretyzm uniemożliwił mu grę w ukochanego golfa.

Wówczas rozpoczął zdobywanie wiedzy i przyjmowanie suplementów od rożnych dostawców. W pewnym momencie postanowił sam wytwarzać najwyższej jakości suplementy, aby podzielić się nimi ze światem. Tak powstały produkty marki Swanson.

Gwarancje firmy na produkty Swanson

Aby zagwarantować najwyższą jakość swoich produktów, Leland oraz jego syn i następca – Lee Swanson – starają się spełniać cztery podstawowe gwarancje:

1. o czystości i skuteczności – firma wytwarza suplementy diety przy zastosowaniu wysokiej jakości, najczystszych surowców, co zapewnia ich skuteczne działanie dla organizmu,

2. o niskiej cenie – aby zapewnić jak najszerszy dostęp do swych produktów, producent szuka optymalnej ceny w stosunku do jakości,

3. o innowacyjności – w dobie szerokiego dostępu do różnych technologii firma dokłada wszelkich starań, aby ich produkty były jak najbardziej zaawansowane technologicznie,

4. o edukacji – firma stara się docierać z wiedzą o zdrowym trybie życia do jak największej liczby ludzi i wypełnia ten postulat poprzez udostępnianie artykułów na swej stronie.