Zadbaj o nawilżenie i odżywienie skóry z odpowiednimi suplementami diety

Pięknie wyglądająca skóra twarzy to nie tylko kwestia kosmetyków – duży wpływ na jej wygląd posiada także dieta. Aby poprawić poziom nawilżenia i odżywienia skóry, można wspomagać się odpowiednimi suplementami diety.

Nutrikosmetyki – suplementy diety na skórę


Pogorszony wygląd skóry może wynikać z braku odpowiednich składników aktywnych. Ich niedobory można jednak uzupełniać – w tym celu można stosować odpowiednie suplementy diety.

Preparaty tego rodzaju nazywa się również nutrikosmetykami. Zawierają one różne składniki, w tym witaminy, minerały, ekstrakty roślinne. Dzięki nim mogą sprawić, że skóra zacznie wyglądać lepiej. Wspomagają one wtedy działanie kosmetyków, które pielęgnują ją z zewnątrz.

LIPIDCELL – suplement diety poprawiający wygląd skóry


Jednym z suplementów diety przeznaczonych do poprawy wyglądu skóry jest LIPIDCELL. Jest to specjalny preparat, który dedykowany jest cerom suchym, mieszanym, a także może być stosowany jako suplement o działaniu anti-aging, czyli przeciwstarzeniowym dla każdego typu cery.

W preparacie LIPIDCELL znajdują się olej z nasion pszenicy zawierający naturalne ceramidy, skwalen, witamina A oraz witamina E, które odbudowują barierę hydrolipidową skóry. Bariera ta chroni skórę przed przesuszeniem oraz postępowaniem procesów starzeniowych.

Systematyczne stosowanie LIPIDCELL-u pozwala na stopniową poprawę wyglądu skóry, a także spowalnia pojawianie się efektów starzenia. W rezultacie cera jest promienna, nawilżona i wygląda młodo.