Ziołolecznictwo

Popularna odmiana marihuany – Lemon Haze

marihuana

Lemon Haze daje growerom szczęście w roślinnej postaci. Jest to urocza sativa, która wpływa na potężną dawkę radości oraz spełnienia. Plusem jest łatwość w uprawie, co przekłada się na popularność w ogródkach groowerów na świecie. Jakie zalety ma Lemon Haze? O czym warto wiedzieć? Co doceniają odbiorcy światowi? Czy Lemon Haze ma medyczne działanie?

Lemon Haze

Najprościej rzecz ujmując, jest to cytrusowa odmiana, jaka powstałą z połączenia Lemon Skunk i Silver Haze. Jeśli znajdziemy się obok LH, od razu poczujemy się jak w sadzie cytrynowym. Nie bez znaczenia jest fakt, że to jedna z najpopularniejszych odmian na całym świecie. Growerzy doceniają wysoką zawartość THC, co wpływa na jeszcze większe uznanie odbiorców. Lemon Haze wykazuje działanie łagodne i pobudzające, a wyjątkowy smak na długo pozostaje w umyśle. Szczęśliwy haj jest pełen pozytywnych odczuć. 

Efekty, zapach i smak Lemon Haze

lemon haze

Jeśli chodzi o efekty, warto wyróżnić satinowy relaks, bez zamulenia umysłu. Odmiana marihuany daje czyste szczęście, co przekłada się na towarzyskie działanie. Połączenie z cytrusowym smakiem to najlepsza opcja dla każdego, kto szuka pełnej radości. LH rozwiązuje każdy język i zachęca do rozmowy z przyjaciółmi podczas spotkania towarzyskiego. Inspiruje także do całkiem nowych pomysłów. Nazwa nie jest tutaj przypadkowa, gdyż zapach jest cytrusowy, przejmujący i intensywny. Wypełnia każde miejsce, w jakim się pojawia.  

Lemon Haze ma także szerokie medyczne wykorzystanie. Pomaga zwalczać depresję, bóle migrenowe, napięcie mięśni, bóle kręgosłupa, czy skurcze. Duża zawartość RHC i CBD poradzi sobie nawet z silnymi dolegliwościami bólowymi.