Ziołolecznictwo

Silver Haze – odmiana, której potrzebujesz w swoim życiu

silver-haze

Odmiana Silver Haze jest hybrydą z przewagą Sativy, która wywołuje silne efekty w sferze myślowej. Jest idealna, gdy potrzebujesz energetycznego pobudzenia umysłowego. Nazwa tej marzycielskiej rośliny pochodzi od srebrzystego nalotu trichomów THC na jej kruchych liściach. Jest dostępna w polskich seedbankach i przeżywa rozkwit w holenderskich coffee shop’ach.

Odmiana ziela Silver Haze

Silver Haze jest silną i popularną odmianą zioła, która zapewnia użytkownikom długotrwały haj. Ta hybryda z dominacją sativy wywodzi się ze słynnych odmian Skunk #1 lub Northern Lights i Haze, a jej nazwa odnosi się do srebrzystego połysku kryształków THC na liściach.

Efekty działania Silver Haze są również opisywane jako „upojne”, zapewniające zarówno energię, jak i relaks bez tzw. couchlock’u. Ze względu na te właściwości jest często stosowana w leczeniu zmęczenia, stresu, niepokoju, depresji i bólu. Smak jest ziemisty ze słodkimi podtekstami, a zapach porównywany jest do igieł sosnowych lub zastawy cytrynowej. Przy wyborze tej odmiany należy zwrócić uwagę na srebrne włoski przebijające się przez jasnozielone kwiaty.

Znana z wysokiego THC

Silver Haze to popularna odmiana zioła, która jest znana z wysokiej zawartości THC. Jej nasiona nie są najdroższe i mogą kosztować około 200 zł za pojedynczą paczkę. Cena może wydawać się wysoka, ale jest tego warta, jeśli chcesz wyhodować własną działkę tej mocnej rośliny. Wystarczy zrobić to raz i później klonować rośliny. Przy tym należy pamiętać, że w Polsce nie można uprawiać tych roślin legalnie i trzeba posiadać do tego celu odpowiednie zezwolenie. Korzyści z odmiany Silver Haze są następujące

  • Wysoki poziom THC – do 22%.
  • Silny, długotrwały haj.
  • Działanie podnoszące na duchu.
  • Energetyzujące i twórcze doznania.
  • Dobre do stosowania w ciągu dnia.
  • Pomaga w przypadku zredukowanego apetytu np. w chorobie.
  • Zmniejsza niepokój i stres.

Szukasz miejsca, gdzie można dostać w swoje ręce nasiona Silver Haze? Nasiona Silver Haze są obecnie dostępne w sprzedaży (https://nasionamarihuany.pl/indoor/super-silver-haze) na całym świecie i jest to legalne, ponieważ nie zawierają kannabinoidów.